O Nas     Kalendarium     Działalność     Zajęcia     Centrum Seniora

Ula Taraszka laureatką Grand Prix 26. LAF-WFA!


Grand Prix 26. Legnickiej Akademii Filmowej-Warsztatów Filmu Animowanego wywalczyła Ula Taraszka za film pt. "Match". Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Laureatom, Uczestnikom, Wykładowcom i Jurorom za wielkie serce i ogromną pracę jaką włożyli w to byśmy mogli spędzić tak niezwykły filmowy wieczór, jakim była Gala Festiwalowa 26. Legnickiej Akademii Filmowej - Warsztatów Filmu Animowanego
Dziękujemy naszym Partnerom i Sponsorom za współtworzenie Legnickiej Akademii Filmowej!

Poniżej prezentujemy protokół Jury 26. LAF-WFA.





























Za zdjęcia dziękujemy Piotrkowi Florkowi z portalu lca.pl





Protokół
XXVI Legnickiej Akademii Filmowej-Warsztatów Filmu Animowanego

Legnica 24.08.2018r.

Z posiedzenia jury XXVI Legnickiej Akademii Filmowej- Warsztatów Filmu Animowanego
Jury w składzie:

1. Anna Wieczur-Bluszcz - Przewodnicząca Jury
2. Witold Giersz
3. Robert Sowa

Po obejrzeniu 37 filmów konkursowych w następujących kategoriach wiekowych:

do 12 lat
13-14 lat
15-16 lat
17 i powyżej 17 lat

przyznało następujące nagrody:

W kategorii do 12 lat:

wyróżnienia dla najmłodszych uczestników:

Julek Daniluk
Hania Krawczyszyn
Wiktoria Janicka
Otylia Sobkowiak
Emilia Jaworska
Natalia Komarnicka
Laura Pawlik
Alicja Janik
Michał Strugała
Piotr Kaźmierczak


W kategorii 13-14 lat:

3 miejsce - "Rhytm" Kaj Naczyński

2 miejsce - "Podróż ku wolności" Karolina Ostrowska

1 miejsce - "Ładne kaczątko" Konstancja Taraszka

W kategorii 15-16 lat:

3 miejsce - "Transfer" Julia Krupińska

2 miejsce - "Głowy Bąkowskiego" Jeremiasz Łabarzewski

1 miejsce - "Kochankowie z obrazu" Agnieszka Jarosz

W kategorii 17 i powyżej 17 lat:

3 miejsce - "Per anima ad astra" Joanna Trejter

2 miejsce - "The twits" Helena Stańczyk

1 miejsce - "Abitus" Antonina Bednarkiewicz

Przyznano również cztery nagrody specjalne:

Nagroda specjalna dla uczestników z Domu Pomocy Społecznej za film "Wiosna w NZT"

dla Jadwigi Osłońskiej, Katarzyny Knapik, Anny Strzałkowskiej, Żanety Rejman, Ewy Werfel, Doroty Zjawińskiej, Romana Kubisa, Moniki Orłowskiej, Danuty Wróblewskiej.

Nagroda specjalna - 5 kg plasteliny rzeźbiarskiej - od konstruktorów lalek dla
Uli Taraszki, za innowacyjny pomysł animacji lalkowej oraz dla Konstancji Taraszki za niesłabnącą siłę wprowadzania nas w magiczny świat plastelinowej wyobraźni.

Wyróżnienie specjalne dla filmu "Meta" Mateusza Sylwanta i Dawida Sasa

Wyróżnienie specjalne dla filmu "Cztery pory roku" Piotra Kaźmierczaka

GRAND PRIX

ZA FILM "MATCH"

dla Urszuli Taraszki

NA TYM PROTOKÓŁ ZAKOŃCZONO

Podpisy JURY:

Anna Wieczur-Bluszcz - Przewodnicząca Jury
Witold Giersz
Robert Sowa





Źródło: ego   2018-08-24


 

   Dzieje się







 
                   


© Legnickie Centrum Kultury 2003-2018   tel. 76 723-37-00   e-mail: lck@lck.art.pl